Vyberte stranu

Luxusné virtuálne sídlo. V predošlom článku sme sa venovali pojmu virtuálneho sídla a jeho spojitosťou s expanziou na zahraničné trhy. V tomto článku chceme nadviazať na túto problematiku a objasniť rozdiel medzi virtuálnym sídlom a luxusným virtuálnym sídlom.

 

Definícia pojmu luxusné virtuálne sídlo v skratke

Len v stručne pripomíname, že virtuálna kancelária/virtuálne sídlo je služba, ktorej zriaďovateľ poskytuje fyzickú adresu spoločnostiam. Registračné sídlo je jednou z podmienok registrácie s.r.o do ORSR pri jej zakladaní. Forma virtuálneho sídla je jednou z možností popri reálnej fyzickej adrese. 

 

Komu sú služby virtuálneho sídla určené?

 

Virtuálne kancelárie využívajú podnikatelia na optimalizáciu nákladov spojených s kúpou alebo prenájom kancelárskych priestorov. Sú tak isto takmer nevyhnutnosťou pri expanzii na zahraničné trhy.

V rámci služby virtuálnej adresy dostanete balík služieb, ktoré si z pravidla viete podľa vašich požiadaviek kombinovať. Štandardom býva skenovanie a preposielanie prijatej pošty a označenie poštovej schránky. Pokiaľ máte vyššie nároky, môžete si v rámci služby virtuálneho sídla predplatiť sms či email notifikáciu, prenájom konferenčných priestorov, či zdvíhanie telefónov vašich klientov.

 

 

Aký je ale rozdiel medzi virtuálnym sídlom a luxusným virtuálnym sídlom?

 

Luxusné virtuálne sídlo alebo tiež prestížne virtuálne sídlo je virtuálna kancelária situovaná vo výhodnej lokalite na prestížnej adrese. Poväčšine je to historické centrum hlavných miest, s dobrou dostupnosťou a výbornou občianskou vybavenosťou. 

Ak si ako firma chcete udržať určitú prestíž a prezentovať sa adekvátnym statusom v očiach vašich klientov a potenciálnych klientov, sídlo na luxusnej adrese je  určite jednou z vašich vizitiek.  Väčšina spoločností si overuje referencie na vás z rôznych zdrojov. Jednou z dôležitých referencií je aj lokalizácia vašej firmy prostredníctvom Google street view.  Určite uznáte, že lokalita v okrajovej štvrti s vyššou kriminalitou a centrum hlavného mesta v historickej budove je diametrálny rozdiel. 

 

Luxusné sídlo v Bratislave

Ak vravíme o luxusnom sídle v Bratislave, ide vo väčšine prípadov o nové budovy moderných administratívnych centier alebo historické centrum. Práve v historickom centre mesta sa zhromažďujú napríklad advokátske kancelárie s dobrou reputáciou, ktoré si na výbere svojej adresy dávajú nesmierne záležať.  

 

Prestížna adresa Michalská 18

Pokiaľ si zakladáte s.r.o práve teraz, alebo ste sa rozhodli z akýchkoľvek dôvodov zmeniť svoje pôvodné sídlo (napríklad z dôvodu šetrenia nákladov v súvislosti s COVID-19), v súčasnosti vám vieme ponúknuť luxusné virtuálne sídlo v historickej, 600 rokov starej budove na Michalskej ulici v Bratislave. 

luxusná sídlo michalská ulica

Výhodou je, že balíček služieb si viete kombinovať podľa vašich požiadaviek. 

V základnom balíčku vám ponúkame označenie poštovej schránky, skenovanie a odosielanie prichádzajúcej pošty.

Pokiaľ by ste mali záujem, vieme vám zabezpečiť prenájom konferenčnej miestnosti a zdvíhanie prichádzajúcich hovorov. 

Samozrejmosťou je parkovanie priamo v centre mesta na Uršulínskej ulici.  

 

Pokiaľ vás téma virtuálneho sídla zaujala a uvažujete o využití tejto služby, poprípade máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Zabezpečíme vám virtuálne sídlo podľa vašich požiadaviek s cenovou ponukou na mieru v Bratislave alebo v ktorejkoľvek krajine z našej ponuky.