Vyberte stranu

O nás

Náš príbeh sme začali písať v roku 2016. Freya Corporation sme založili s víziou pomáhať podnikateľom budovať a rozvíjať ich biznis. Špecializujeme sa najmä na spoločnosti, ktoré chcú expandovať do zahraničia. 

Slovenskí klienti

Sme hrdí, že môžeme prispievať k rozvoju a expanzii domácich podnikateľov do zahraničia, kde zabezpečujeme kompletný servis. Pre našich klientov sme založili spoločnosti v krajinách ako Maďarsko, Rakúsko, Nemecko, ale aj v Singapure, Malte a USA.

Zahraniční klienti

Na domácich trhoch sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Od založenia spoločnosti    s. r. o. až po registráciu k DPH. Pomôžeme pri vstupe na trh Slovenskej, Českej, Maďarskej republiky a iných. Dokážeme konať veľmi promptne.

Pobočka na Slovensku

Pobočka v Česku

Pobočka v Maďarsku

Veľkým benefitom, ktorý vám ponúkame je naše zastúpenie v Českej republike a v Maďarsku. Personálnymi kapacitami komunikujúcimi v lokálnom jazyku tak odburávame akékoľvek kultúrne a jazykové bariéry. Vo svojich radoch máme účtovníkov, personalistov a odborníkov na expanziu.

Ready made sro, virtuálne sídlo spoločnosti, založenie sro

Kto sme?

Poslaním Freya Corporation je podať pomocnú ruku v oblasti legislatívnych, právnych a úradných záležitostiach spojených so založením spoločnosti a vy sa tak môžete naplno venovať svojmu podnikateľskému cieľu a budovať silnú značku.

Za štyri roky nášho pôsobenia sme pomohli 140 klientom založiť viac ako 100 spoločností v 20 krajinách. Podarilo sa nám rozšíriť naše portfólio službieb v partnerských krajinách ako aj vybudovať nové spolupráce. Náš tím sa rozrástol o ďalších profesionálov z oblasti práva, účtovníctva a manažmentu.

Našimi hodnotami sú profesionálny prístup, kvalifikované poradenstvo a podpora vo všetkých fázach expanzie vašej spoločnosti.

Mgr. Norbert Gyürüsi, Founder of Freya Corporation

S čím vám pomôžeme

Založenie s. r. o.

Registrácia DPH

Otvorenie bankového účtu

Účtovníctvo

Ready-made s. r. o.

Virtuálne sídlo

Chcete posunúť svoju firmu do zahraničia?

Nechajte to na profesionálov 

Spojte sa s nami