O nás

Náš príbeh sme začali písať v roku 2016. Freya Corporation sme založili s víziou pomáhať podnikateľom budovať a rozvíjať ich biznis. Špecializujeme sa najmä na spoločnosti, ktoré chcú expandovať do zahraničia.

 

Slovenskí klienti

Sme hrdí, že môžeme prispievať k rozvoju a expanzii domácich podnikateľov do zahraničia, kde zabezpečujeme kompletný servis. Pre našich klientov sme založili spoločnosti v krajinách ako Maďarsko, Rakúsko, Nemecko, ale aj v Singapure, Malte a USA.

Zahraniční klienti

Na domácich trhoch sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Od založenia spoločnosti s.r.o. až po registráciu k DPH. Pomôžeme pri vstupe na trh Slovenskej, Českej, Maďarskej republiky a iných. Dokážeme konať veľmi promptne.

Kto sme?

Poslaním Freya Corporation je podať vám pomocnú ruku v oblasti legislatívnych, právnych a úradných záležitostiach spojených so založením spoločnosti v zahraničí a vy sa tak  môžete naplno venovať svojmu podnikateľskému cieľu a budovať silnú značku.

Za štyri roky nášho pôsobenia sme pomohli 140 klientom založiť viac ako 100 spoločností v 20 krajinách. Podarilo sa nám rozšíriť naše portfólio služieb v existujúcich krajinách ako aj doplniť nové krajiny. Náš tím sa rozrástol o ďalších profesionálov z oblasti práva, účtovníctva a manažmentu.

Našimi hodnotami sú profesionálny prístup, kvalifikované poradenstvo a podpora vo všetkých fázach expanzie vašej spoločnosti.

Ready made sro, virtuálne sídlo spoločnosti, založenie sro

S čím vám pomôžeme

 

Založenie s. r. o.

Rozširujete svoj biznis za hranice Slovenska? Prevedieme vás celým procesom založenia firmy.

Registrácia DPH

Poradíme vám pri registrácii DPH pre ktorýkoľvek štát.

Otvorenie bankového účtu

Pomôžeme vám s otvorením bankového účtu v zahraničí. Zabezpečíme aj preklady dokumentov.

Ready-made s. r. o.

Poradíme aj pri kúpe ready-made spoločností.

Účtovníctvo

Vďaka našej širokej partnerskej sieti zabezpečíme pre vás správu účtovníctva v zahraničí.

Chcete podnikať v zahraničí?

Nechajte to na profesionálov