Vyberte stranu

Založenie s.r.o.

Chystáte sa rozšíriť svoj biznis za hranice Slovenska? Pomôžeme vám pri expanzii na zahraničné trhy. Založenie firmy v zahraničí tak prebehne hladko a bezproblémovo.  Zriadenie s. r. o. má v  každej krajine iný priebeh. Nechajte si poradiť od profesionálov. Prevedieme vás celým procesom založenia firmy v zahraničí a vybavíme všetky potrebné dokumenty.

Prečo by ste si na založenie firmy v zahraničí mali vybrať práve nás?

1. Dlhoročné skúsenosti podložené adekvátnymi referenciami.

Väčšinu firiem, ktoré sme v zahraničí zakladali sme aj fyzicky navštívili. Máme vytvorenú rozsiahlu sieť kontaktov a vravia za nás aj početné kladné referencie.

2. S nami podnikáte po celom svete.

Sme schopní založiť vám zahraničnú s.r.o. takmer kdekoľvek. Považujeme sa však za expertov na Maďarsko, kde máme aj vlastné personálne kapacity a maďarsky hovoriaci personál.

3. Prevedieme vás celým procesom od začiatku po koniec

Pomôžeme vám s administratívou, prekladmi a zabezpečíme hladký proces. Založenie firmy v zahraničí sa tak stane jednoduchou záležitosťou. V danej krajine vám zriadime virtuálne sídlo, registráciu DPH, či zabezpečíme otvorenie bankového účtu. Pokiaľ budete mať záujem, prevezmeme za vás aj správu účtovníctva vašej novej zahraničnej firmy.

4. Poradíme vám ako na to

 Vysvetlíme vám jednotlivé kroky inkorporačného procesu. Oboznámime vás s benefitmi založenia spoločnosti do konkrétnej krajiny a upozorníme na úskalia, ktorým by ste sa mali vyhnúť.

Napíšte nám…

GDRP

15 + 11 =

S čím vám pomôžeme?

Spojte sa s nami