fbpx
Vyberte stranu

Virtuálne sídlo v Maďarsku

Registračné sídlo v Maďarsku je jednou z nutností pri zápise maďarskej firmy do obchodného registra. Prvou z možností získania sídla v Maďarsku je vlastníctvo alebo prenájom nehnuteľnosti vhodnej na prevádzkovanie kancelárskych priestorov. Táto možnosť je finančne pomerne náročná. Druhou možnosťou je zriadenie virtuálneho sídla v Maďarsku. Virtuálne sídlo v Maďarsku môže mať pre začínajúcu Maďarskú firmu nespočetné množstvo výhod.

Virtuálna adresa v Maďarsku

Na základe našich dlhoročných skúseností pri zakladaní firiem v Maďarsku vám hlavne na začiatku odporúčame virtuálne sídlo (virtuálnu adresu.) Aké výhody má pre maďarskú firmu virtuálne sídlo? Na začiatku podnikania v Maďarsku optimalizujete počiatočné náklady a získate ešte čosi navyše. A síce služby zahrnuté v balíku poskytovateľa virtuálneho sídla.

Aké sú služby virtuálnej adresy v Maďarsku?

Pri zriaďovaní virtuálneho sídla pre maďarskú firmu máte na výber z viacerých balíčkov služieb. U nás vám radi vyskladáme služby podľa vašich požiadaviek. Úplným štandardom je označenie poštovej schránky názvom vašej firmy, skenovanie a preposielanie prijatej pošty. Ďalšou možnosťou je prenájom kancelárskych priestorov, zdvíhanie telefonických hovorov pod hlavičkou vašej firmy alebo napríklad virtuálna asistentka.

Luxusné virtuálne sídlo v Győri a v Budapešti

Chcete prezentovať svoju s.r.o. v Maďarsku s istou dávkou prestíže? V tom prípade vám odporúčame jedno z luxusných virtuálnych sídiel v centrách miest Győr alebo Budapešť. Prestížne, alebo aj luxusné virtuálne sídlo (adresa) je typ virtuálnej kancelárie disponujúce výhodnou lokalizáciou v reprezentatívnych budovách. Prestížne sídla sa nachádzajú väčšinou v centrách hlavných a historických miest a ich výhoda je, že ich cena nie je diametrálne vyššia od tých bežných.

Výhody prestížnej adresy v Maďarsku:

  • balíček nadštandardných služieb
  • budovanie prestíže, pokiaľ si vás potencionálny zákazník overuje cez Google street view
  • optimalizácia nákladov

Ako vám vieme pomôcť pri zriadení sídla v Maďarsku?

Minimalizujte si náklady na chod vlastnej kancelárie v Maďarsku. Náš tím Freya Corporation je vám plne k dispozícií. V Maďarsku máme vlastné personálne kapacity a naši maďarsky hovoriaci kolegovia vám ochotne zodpovedia na akékoľvek otázky. Vybavíme vám virtuálne sídlo v mestách Budapešť, Györ, Mosonmagyaróvár. Zabezpečíme vám prestížnu adresu a správu korešpondencie podľa vašich potrieb. 

Zriadenie virtuálneho sídla v Maďarsku zahŕňa:

Súhlas so zriadením sídla spoločnosti.
Označenie poštovej schránky.
Skenovanie prijatej pošty.
Preposielanie prijatej pošty.
Po dohode poskytovanie nadštandardných služieb.

Napíšte nám alebo zavolajte na číslo +421 903 514 815

GDRP

10 + 1 =