fbpx
Vyberte stranu

Virtuálne sídlo v Česku

Existencia registračného sídla je jednou z nutných nevyhnutností pri zápise spoločnosti do obchodného registra u väčšiny krajín. Nie je tomu inak ani pri Českej firme. Ak plánujete založiť českú s.r.o., vieme vám pomôcť aj so zriadením sídla v Českej republike.V princípe, pokiaľ ste začínajúca česká firma a nedisponujete nehnuteľnosťou vhodnou na zriadenie sídla, je pre vás ideálnou možnosťou virtuálna adresa v Česku.

Virtuálne sídlo v Česku

Virtuálne sídlo Čechách vám ušetrí značné náklady na prevádzku kancelárie, ale aj napríklad na personálne sily. Služby ktoré poskytuje zriaďovateľ virtuálnej kancelárie v Českej republike oceníte hlavne na počiatku vašej expanzie. Medzi základné služby poskytovateľa virtuálneho sídla pritom patrí označenie poštovej schránky, skenovanie a preposielanie prijatej pošty.

 

Luxusné virtuálne sídlo v prahe

Hlavné mestá európskych štátov ponúkajú aj takzvané luxusné virtuálne sídla, či prestížne virtuálne kancelárie. Prestížne sídlo v Prahe vás vysoko pozdvihne v očiach vašich klientov a potencionálnych klientov a podá o vyvolá v nich pozitívny prvý dojem. Luxusné virtuálne sídla nájdete v starom meste Prahy v reprezentatívnych historických budovách. Práve tieto virtuálne sídla ponúkajú nadštandardné služby akými sú zdvíhanie telefonických hovorov vašej českej firmy, virtuálne asistentky či prenájom konferenčnej miestnosti. Freya Corporation vám vie zabezpečiť aj tento typ servisu, pričom balíček služieb zostavíme na základe vašich požiadaviek.

 

Ako vám vieme pomôcť pri zriadení sídla v Čechách?

Minimalizujte si náklady na chod vlastnej kancelárie v Česku. Vybavíme vám virtuálne sídlo v českých mestách a balík služieb prispôsobíme podľa vašich potrieb. Vybavíme vám súhlas so zriadením sídla spoločnosti, samozrejmosťou je označenie poštovej schránky, skenovanie a preposielanie dokumentácie. Po dohode vám zabezpečíme aj nadštandardné služby virtuálnej adresy v Čechách.

Zriadenie virtuálneho sídla v Čechách zahŕňa:

Súhlas so zriadením sídla spoločnosti.
Označenie poštovej schránky.
Skenovanie prijatej pošty.
Preposielanie prijatej pošty.
Po dohode poskytovanie nadštandardných služieb.

So zákazkou vám pomôže…

norbert freya corporation

Mgr. Norbert Gyürüsi

+421 907 178 390

gyurusi@freyacorp.com

Čas dodania

do 9 dní

Cena služby

od 799 €

Napíšte nám alebo zavolajte na číslo +421 907 178 390

GDRP

8 + 2 =