Vyberte stranu

Založenie spoločnosti v Maďarsku

Rozhodli ste sa expandovať na maďarský trh a založenie spoločnosti plánujete nechať na profesionálov? S nami expandujete do celého sveta, ale na Maďarsko sa vysoko špecializujeme. So zakladaním firiem v Maďarsku máme bohaté skúsenosti a vďaka nim budete profitovať aj vy. V našom tíme nechýbajú šikovní advokáti a účtovníci, ktorí vám poradia so všetkým, čo súvisí so založením maďarskej firmy. Založenie s.r.o. v Maďarsku sa s nami pre vás stane jednoduchou záležitosťou.

Proces zakladania s.r.o v Maďarsku

Na počiatku založenia s.r.o. v Maďarsku je nutné zvoliť vhodné meno pre novú Maďarskú firmu. Názov musí byť nezameniteľný a originálny. Následne prichádza na rad príprava listín. A síce zakladateľskej zmluvy , či spoločenskej listiny, presne tak, ako je tomu na Slovensku. Tie sa podpisujú pred advokátom.

Koľko trvá založenie s.r.o. v Maďarskej republike

Zaručujeme sa za správnosť všetkých listín, poradíme vám s výberom predmetov podnikania, zriadením sídla a tiež založením bankového účtu. Taktiež sa radi postaráme o preposielanie vašej firemnej korešpondencie na slovenskú adresu. Založenie spoločnosti v Maďarsku tak prebehne rýchlo a hladko.

Sídlo spoločnosti v Maďarsku

Jednou z nevyhnutností pre zápis maďarskej firmy do obchodného registra je registračné sídlo v Maďarsku. Možnosti sú pritom dve. Virtuálna adresa alebo reálny kancelársky priestor. Na úspešnú optimalizáciu nákladov vašej novej maďarskej firmy jednoznačne odporúčame virtuálne sídlo.

Ako vám pomôžeme pri založení s.r.o v Maďarskej republike?

Pri zakladaní s.r.o. v Maďarsku za vás preberieme celú administratívu.V rámci založenia maďarskej spol. s ručením obmedzeným vám vieme zabezpečiť aj ďalšie doplnkové služby. Tento servis vám poskytujeme prostredníctvom našich interných personálnych kapacít za pomoci našej pobočky priamo v Maďarsku. Po založení spoločnosti v Maďarsku za vás prevezmeme správu účtovníctva, zriadime virtuálne sídlo v Maďarsku a pomôžeme s registráciou DPH.

 

V rámci založenia s.r.o. v Maďarsku:

Pripravíme potrebné listiny.
Zabezpečíme preklady listín.
Pomôžeme s vybavením plnomocenstva.
Pomôžeme so zriadením virtuálneho sídla pre získanie adresy.
Pomôžeme so založením bankového účtu.

Napíšte nám alebo zavolajte na číslo +421 903 514 815

11 + 5 =