Vyberte stranu

Založenie s.r.o. v Bulharsku

Asistenciu pri založení s.r.o. vám vieme poskytnúť aj v tejto krajine. Pripravíme vám všetku potrebnú dokumentáciu, preberieme za vás celú administratívu a prevedieme vás celým procesom až kým nebude vaša nová bulharská spoločnosť pripravená začať svoju podnikateľskú činnosť.

Založenie s.r.o. v Bulharsku

Založenie s.r.o. v Bulharsku si nevyžaduje osobnú prítomnosť zakladateľa. Záležitosť je možné vybaviť prostredníctvom splnomocnenia.

Kým založíte firmu v Bulharsku, musíte myslieť na niekoľko dôležitých vecí. Prvým krokom je názov vašej budúcej spoločnosti. Ten by mal byť originálny a nezameniteľný s inou bulharskou s.r.o. Patričnú pozornosť treba venovať príprave relevantnej dokumentácie. Na to, aby bola bulharská spoločnosť zapísaná do obchodného registra, musí mať registračné sídlo. Registračné sídlo môže byť fyzická adresa, alebo virtuálna kancelária. Tak, ako pri zakladaní spoločností kdekoľvek v zahraničí aj v Bulharsku jednoznačne odporúčame pre začiatok podnikania využiť služby virtuálneho sídla. Aj v tejto oblasti vám vieme byť nápomocný a so zriadením virtuálneho sídla vám radi pomôžeme.

Základné imanie v Bulharsku

Minimálny kapitál na založenie s. r. o. v Bulharsku je 2 BGN (pribižne 1 euro), ktorý sa spláca pri založení na bankový účet. Novo zakladaná spoločnosť bude potrebovať aj registrované sídlo (adresu) v Bulharsku, s čím vieme pomôcť prostredníctvom virtuálneho sídla. Založenie spoločnosti trvá približne 2 týždne.

V rámci založenia s.r.o. v Bulharsku:

Pripravíme potrebné listiny.
Zabezpečíme preklady listín.
Pomôžeme s vybavením plnomocenstva.
Pomôžeme so zriadením virtuálneho sídla pre získanie adresy.
Pomôžeme so založením bankového účtu.

Na vaše otázky vám odpovie:

Mgr. Branislav Príbojský

+421 903 514 815

pribojsky@freyacorp.com

Čas dodania

do 14 dní

Cena služby

od 1599 €

Napíšte nám alebo zavolajte na číslo +421 903 514 815

GDRP

7 + 9 =

Ďalšie súvisiace služby 

Registrácia DPH v Českej republike

Otvorenie bankového účtu v Českej republike

Správa účtovníctva v Českej republike

Spokojných klientov

Predaných SK firiem

Založených CZ firiem

Virtuálnych sídiel v SK