Vyberte stranu

Registrácia DPH v Holandsku

 je 

 

Pokiaľ potrebujete registráciu pre účely DPH v Holandsku, sme tu pre vás, aby sme vám poskytli kompletný servis. Zastrešíme celý proces v rámci platnej legislatívy v Holandsku a ušetríme tak vaše náklady a čas. Zabezpečíme komunikáciu s daňovým úradom, zriadime vám elektronickú stránku, pripravíme úradné preklady. Registráciu DPH vieme zastrešiť v každej krajine z našej ponuky a to na profesionálnej úrovni Holandsko nevynímajúc. Hovoria za nás aj adekvátne referencie. 

DPH v Holandsku 

DPH v Holandsku patrí medzi nepriame dane významne prispievajúce do štátneho rozpočtu. Momentálne sú stanovené tri sadzby DPH a síce základná sadzba DPH je 21%. Ďalšie dve znížené sadzby sú vo výške 9% a 0% (nulová sadzba).

 

Kedy je DPH registrácia v Holandsku povinná?

Ak vaša spoločnosť poskytuje akýkoľvek tovar a služby na spotrebu v Holandsku, musí sa zaregistrovať pre DPH. Po zaregistrovaní ako platca ste povinní podávať ročné daňové priznanie k DPH. Platby sa môžu vykonávať mesačne alebo štvrťročne. Niektoré menšie spoločnosti, ktorým vznikajú nízke sumy, môžu namiesto každoročného pravidelného platenia daní vykonať jedno ročné daňové priznanie a platbu DPH. Pri zakladaní s. r. o. je každá spoločnosť povinne zapísaná do obchodného registra a obchodnej komory. Tieto inštitúcie po vykonaní zápisu automaticky poskytnú vaše údaje daňovému úradu, aby ste boli zaregistrovaní pre DPH. Číslo pre DPH obdržíte približne do 5 pracovných dní.Ak vykonávate internetový predaj a koneční spotrebitelia sú v Holandsku, v tomto prípade je registračný prah pre DPH 100 000 EUR ročne.

 

V rámci registrácii DPH v Holandsku:

 

 

 

Zabezpečíme prípravu potrebnej dokumentácie.
Zabezpečíme úradné preklady.
Prihlásime vás k DPH v Holandsku na príslušnom daňovom úrade.
Postaráme sa o komunikáciu s daňovým úradom.
Zriadime pre vás elektronickú schránku.

Na vaše otázky vám odpovie:

Mgr. Branislav Príbojský

+421 903 514 815

pribojsky@freyacorp.com

Čas dodania

do 14 dní

Cena služby

od 699 €

Napíšte nám alebo zavolajte na číslo +421 903 514 815

12 + 2 =

Ďalšie súvisiace služby 

Otvorenie bankového účtu v Poľsku

Správa účtovníctva v Poľsku