fbpx
Vyberte stranu

Virtuálne sídlo v Chorvátsku

Pri zakladaní s.r.o. v Chorvátsku by ste mali myslieť aj na fakt, že registračné sídlo je jednou z nevyhnutností zápisu chorvátskej spoločnosti do obchodného registra. Tak, ako pri väčšine krajín v Európe, aj v Chorvátsku máte dve možnosti. Prvou je fyzická kancelária a tou druhou virtuálna. Na pamäti treba mať aj to, že pre zápis do obchodného registra budete potrebovať súhlas s vlastníkom nehnuteľnosti.

Virtuálna adresa v Chorvátsku

Minimalizujte si náklady na chod vlastnej kancelárie v Chorvátsku. Vybavíme vám virtuálne sídlo v chorvátskych mestách a balík služieb prispôsobíme podľa vašich potrieb. Pokiaľ nedisponujete vlastnými priestormi vhodnými na prevádzkovanie kancelárie, najekonomickejším riešením je zriadenie virtuálneho sídla v Chorvátsku. Medzi najväčšie benefity tejto voľby je zníženie nákladov na prevádzku fyzickej kancelárie, mzdy zamestnancov. Naviac prevádzkovateľ virtuálneho sídla vám poskytne balík služieb virtuálnej kancelárie. Štandardom v európskych krajinách sa stáva skenovanie a odosielanie pošty na vami zadanú adresu. Samozrejmosťou by malo byť aj označenie poštovej schránky obchodným menom vašej chorvátskej firmy.

Luxusné virtuálne sídlo v Záhrebe

Vo Freya Corporation s.r.o vám pomôžeme aj so zriadením luxusného virtuálneho sídla v Zágrebe. Luxusné virtuálne sídla sú virtuálne kancelárie na prestížnych adresách v hlavných mestách európskych krajín, prípadne historických miest. Ponúkajú tiež nadštandardné služby. K základnému balíku služieb teda dostanete čosi navyše.

 

Nadštandardné služby luxusného virtuálneho sídla v Zágrebe:

 

  • virtuálna asistentka
  • preberanie telefonických hovorov pod hlavičkou vašej spoločnosti
  • prenájom kancelárskych priestorov
  • sms notifikácia o prijatej pošte

Výhoda tohoto typu sídiel je tá, že sa cenovo výrazne nelíši od toho štandardného. Podá o vás ale prvotnú dobrú vizitku, pokiaľ si vás potencionálny klient overuje prostredníctvom lokalizácie.

 

 Ako vám vieme pomôcť pri zriadení sídla v Chorvátsku?

Pokiaľ máte záujem o zriadenie sídla v Chorvátsku, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám s celým procesom,vybavíme za vás súhlas so zriadením sídla, zabezpečíme potrebnú dokumentáciu aj úradné preklady. Po dohode pre vás zabezpečíme nadštandardné služby virtuálneho sídla, či dokonca luxusné virtuálne sídlo v Záhrebe.

 

 

 

Zriadenie virtuálneho sídla v Chorvátsku zahŕňa:

Súhlas so zriadením sídla spoločnosti.
Označenie poštovej schránky.
Skenovanie prijatej pošty.
Preposielanie prijatej pošty.
Po dohode poskytovanie nadštandardných služieb.

Na vaše otázky vám odpovie:

Mgr. Branislav Príbojský

+421 903 514 815

pribojsky@freyacorp.com

Čas dodania

do 9 dní

Cena služby

od 599 €

Napíšte nám alebo zavolajte na číslo +421 903 514 815

GDRP

15 + 14 =

Ďalšie súvisiace služby 

Založenie s. r. o. v Chorvátsku

Registrácia DPH v Chorvátsku

Správa účtovníctva v Chorvátsku

Otvorenie bankového účtu v Chorvátsku